Henrik Wennberg

Møllerjorden 39
4320 Lejre
Tlf: 5149 8778
Mail: henrik@taksator.nu
Ansvar: Sjælland

Henrik er uddannet murer, byggetekniker og eksamineret bygningstaksator.
Har de sidste 17 år opgjort alle typer bygningsskader.

Bo Nordestgaard Jensen

Rørkærvej 133
8722 Hedensted
Tlf: 5149 8772
Mail: bo@taksator.nu
Ansvar: Jylland/Fyn

Bo er uddannet tømrer og bygningskonstruktør, og har erfaring bl.a. fra tømrervirksomhed og arkitektfirma, og de seneste 12 år som eksamineret skadeskonsulent hos Topdanmark.

Bygningstaksator:

Annette Hedegaard
Mail: annette@taksator.nu
Tlf: 4047 4020

Bygningstaksator:

Bjarke Gnistrup
Mail: bjarke@taksator.nu
Tlf: 60571433

Bygningstaksator:

Carsten Nyvang Hansen
Mail: carsten@taksator.nu
Tlf: 4256 0700

Bygningstaksator:

Finn Hansen
Mail: finn@taksator.nu
Tlf: 4055 8285

Bygningstaksator:

Hans Jensen
Mail: hans@taksator.nu
Tlf. 5192 4028

Bygningstaksator:

Jesper Benzin
Mail: jesper@taksator.nu
Tlf: 6014 4641

Bygningstaksator:

Lars Olesen
Mail: lars.o@taksator.nu
Tlf. 6162 6666

Bygningstaksator:

Lars Dohrmann
Mail: lars.d@taksator.nu
Tlf. 2245 2323

Bygningstaksator:

Lars Søgaard
Mail: lars.s@taksator.nu
Tlf: 2199 1199

Bygningstaksator:

Janus Krüger- Larsen
Mail: janus@taksator.nu
Tlf: 6165 2791

Bygningstaksator:

Jens Clausen
Mail: jens@taksator.nu
Tlf: 5353 4782

Bygnings- og Løsøretaksator:

Malene Klejs Mortensen
Mail: malene@taksator.nu
Tlf. 2514 1407

Løsøretaksator:

Anne Teglskov Østergaard
Mail: anne@taksator.nu
Tlf: 2490 6869