Henrik Wennberg

Møllerjorden 39
4320 Lejre
Tlf: 5149 8778
Mail: henrik@taksator.nu
Ansvar: Sjælland

Henrik er uddannet murer, byggetekniker og eksamineret bygningstaksator.
Henrik har virket som bygningstaksator siden 2000.

Bo Nordestgaard Jensen

Rørkærvej 133
8722 Hedensted
Tlf: 5149 8772
Mail: bo@taksator.nu
Ansvar: Jylland/Fyn

Bo er uddannet tømrer og bygningskonstruktør, og har erfaring bl.a. fra tømrervirksomhed og arkitektfirma.
Bo har virket som bygningstaksator / Cheftaksator siden 2005

Bygningstaksator:

Annette Hedegaard
Mail: annette@taksator.nu
Tlf: 4047 4020

Bygningstaksator:

Bjarke Gnistrup
Mail: bjarke@taksator.nu
Tlf: 60571433

Bygningstaksator:

Brian Spangenberg
Mail: brian@taksator.nu
Tlf: 3145 9044

Bygningstaksator:

Carsten Nyvang Hansen
Mail: carsten@taksator.nu
Tlf: 4256 0700

Bygningstaksator:

Finn Hansen
Mail: finn@taksator.nu
Tlf: 4055 8285

Bygningstaksator:

Hans Jensen
Mail: hans@taksator.nu
Tlf. 5192 4028

Bygningstaksator:

Jesper Benzin
Mail: jesper@taksator.nu
Tlf: 6014 4641

Bygningstaksator:

Lars Bruhn
Mail: lars.b@taksator.nu
Tlf. 3029 5675

Bygningstaksator:

Lars Dohrmann
Mail: lars.d@taksator.nu
Tlf. 2245 2323

Bygningstaksator:

Lars Olesen
Mail: lars.o@taksator.nu
Tlf. 6162 6666

Bygningstaksator:

Janus Krüger-Larsen
Mail: janus@taksator.nu
Tlf: 6165 2791

Bygningstaksator:

Jens Clausen
Mail: jens@taksator.nu
Tlf: 5353 4782

Bygningstaksator:

Jens Øllegaard
Mail: jens.o@taksator.nu
Tlf: 61 48 71 11

Bygningstaksator:

Peter Gøtzsche
Mail: peter@taksator.nu
Tlf: 4272 6366

Bygnings- og Løsøretaksator:

Malene Klejs Mortensen
Mail: malene@taksator.nu
Tlf. 2514 1407

Løsøretaksator:

Leif Bonde
Mail: leif@taksator.nu
Tlf: 2764 2854